Serwis

Naszą specjalnością są urządzenia Konica Minolta Bizhub oraz systemy firmy Riso, ale nasze doświadczenie, umożliwia serwisowanie urządzeń biurowych wielu innych producentów urządzeń biurowych – jak np.: Samsung, Kyocera, Panasonic, Lexmark,  Epson, Canon, Benq, Nec,  LG…

Ofertę naszego serwisu kierujemy do Klientów, którzy oczekują zarówno jednorazowej pomocy w zakresie naprawy swojego urządzenia biurowego / produkcyjnego oraz do tych, którzy potrzebują systemowych rozwiązań np. w formie umowy serwisowej.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych urządzeń. Na zgłoszenie serwisowe reagujemy w ciągu od 3 godzin (w przypadku awarii) i do 24 godzin (w przypadku pozostałych zgłoszeń).

Od lat współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami urządzeń do druku, dzięki czemu dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu najnowszych rozwiązań…

Aby usprawnić obsługę zgłoszenia serwisowego prosimy wypełnić poniższy formularz. Podanie wszystkich wymaganych informacji zdecydowanie przyspieszy obsługę opisanego problemu.

* – pola wymagane

Po wysłaniu zapytania otrzymacie Państwo kopię wiadomości na podany, w formularzu, adres e-mail. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe – zazwyczaj, w dni robocze, czas reakcji nie przekracza 24h.