Materiały eksploatacyjne

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szerokie kontakty na rynku urządzeń biurowych pozwalają nam zapewnić dostawę materiałów eksploatacyjnych do praktycznie wszystkich obecnych na rynku drukarek, kserokopiarek czy powielaczy.

W naszej ofercie znajdują się tonery, farby, tusze, developery, zespoły utrwalające, pasy transmisyjne, rolki transmisyjne i praktycznie wszystkie zużywające się elementy potrzebne do prawidłowej pracy Państwa urządzenia.

Specjalnością KSEROSERWIS.EU są urządzenia Konica Minolta Bizhub oraz Riso, ale szerokie kontakty na rynku umożliwiają dostawę materiałów do maszyn wielu innych producentów jak np. Samsung, Epson, Kyocera, Panasonic, Lexmark, Benq, Canon, Nec, LG…

Aby usprawnić obsługę Państwa zapytania prosimy wypełnić poniższy formularz. Podanie wszystkich wymaganych informacji zdecydowanie przyspieszy obsługę zapytania w sprawie materiałów eksploatacyjnych.

* – pola wymagane

Po wysłaniu zapytania otrzymacie Państwo kopię wiadomości na podany, w formularzu, adres e-mail.  Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe – zazwyczaj, w dni robocze, czas reakcji nie przekracza 24h.