Sprzedaż

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się biurowe urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki, skanery, powielacze cyfrowe, drukarki a także innowacyjne rozwiązania dla poligrafii jak np. system Riso GoccoPro.

Proponowane przez KSEROSERWIS.EU rozwiązania cechują się szerokim wachlarzem możliwości co do prędkości reprodukcji, formatu zadruku, jakości, kosztów druku oraz dodatkowych udogodnień. Format A2 – nie ma problemu. Prędkość 185 str/minutę – oczywiście. Fax, mail i ftp na pokładzie – jasna sprawa.

Świadczymy bezpłatnie pomoc w doborze najlepiej dostosowanego do Państwa potrzeb rozwiązania. Doradzimy, gdzie lepiej sprawdzi się toner a gdzie farba. Wyjaśnimy dlaczego czasami lepiej posiadać urządzenie monochromatyczne a czasami dobrze cieszyć się kolorowym wydrukiem.  Przeprowadzimy analizę potrzeb co do jakości, prędkości i kosztów reprodukcji, tak aby Państwa potrzeby były najlepiej zaspokojone.

Pomagamy w uzyskaniu najbardziej korzystnego źródła finansowania np. leasingu lub kredytu na zakup wybranego urządzenia.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń nowych oraz używanych. Każde sprzedawane przez KSEROSERWIS.EU urządzenie jest gruntownie sprawdzane i testowane, dzięki czemu nawet urządzenia „z drugiej ręki” mogą być objęte gwarancją oraz sfinansowane w formie leasingu.

Prowadzimy szkolenia z obsługi zakupionych urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek oraz powielaczy. Wyjaśnimy jak sprawnie i wydajnie korzystać z technologii biurowych.